IES CAMPIÑA ALTA

erasmus-logo spain-flag spain-logo

IES Campiña Alta to hiszpańska szkoła partnerska położona w okolicach Madrytu, w miejscowości El Casar, w prowincji Guadalajara.

spain-school spain

Placówka posiada doświadczenie w pracy na rzecz programu Erasmus+ od 2013 r. , pozyskała wiele grantów na realizację projektów akcji KA2 oraz KA1. Aktualnie szkoła liczy około 600 uczniów, zatrudnia 55 nauczycieli. Oferuje nauczanie na etapie szkoły średniej, przygotowanie do matury z zakresu nauk humanistycznych oraz społecznych, nauk ścisłych i technologii, jak również szkolenia zawodowe o specjalności administracyjnej. W placówce prowadzone jest nauczanie dwujęzyczne (hiszpański – angielski), projekt ekologiczny Ecoescuelas, projekt kształcenia zawodowego FP Dual, przygotowujący uczniów do pracy oraz projekt dotyczący zdrowego odżywiania.

Więcej informacji na stronie szkoły IES Campiña Alta: www.fpayg.jimdo.com